Fundacja Dino

Strona www Fundacji im. Łukasza Dino Staniszewskiego

OVERVIEW

This website fundacjadino.pl currently has a traffic classification of zero (the lower the better). We have probed twenty pages within the domain fundacjadino.pl and found three websites referencing fundacjadino.pl. We have detected one mass media accounts retained by fundacjadino.pl.

FUNDACJADINO.PL RANKINGS

This website fundacjadino.pl has seen alternating quantities of traffic for the duration of the year.
Traffic for fundacjadino.pl

Traffic ranking (by month) for fundacjadino.pl

Traffic ranking by day of the week for fundacjadino.pl

WHAT DOES FUNDACJADINO.PL LOOK LIKE?

Desktop Screenshot of fundacjadino.pl Mobile Screenshot of fundacjadino.pl Tablet Screenshot of fundacjadino.pl

FUNDACJADINO.PL HOST

I observed that the main root page on fundacjadino.pl took zero milliseconds to load. Our crawlers could not discover a SSL certificate, so in conclusion I consider fundacjadino.pl not secure.
0 secs
89.161.160.119

Fundacja Dino

Strona www Fundacji im. Łukasza Dino Staniszewskiego

CONTENT

This website fundacjadino.pl states the following, "Tel 71 344 2013 ; kom." We analyzed that the webpage stated " Koncert Charytatywny Fundacji DINO- w SZKLARNI, 6." It also stated " Dnia 6 czerwca o godzinie 1900 w Klubie SZKLARNIA przy ul. Ofiar Oświęcimskich 19, we Wrocławiu odbędzie się już IV doroczny Koncert Charytatywny Fundacji Dino pt Przyjaciele Dinka dla Przyjaciół. FREEDOM WARRIOR patio after party. Przebij piatkę- podaj dalej! Nadodrzański Dzień Sąsiada 30 maja 2015 Park Staszica. W poniedziałek 25 maja 2015." The header had fundacja dino as the highest ranking search term. It was followed by pomoc dzieciom, fundacja wrocław, and łuukasz staniszewski which isn't as ranked as highly as fundacja dino.

VIEW OTHER DOMAINS

Główna - Fundacja Domu Literatury i Domów Pracy Twórczej

Sala Konferencyjna w Domu Literatury. Istnieje możliwość wynajęcia pokoi,. Uroczystości upamiętniające pobyt Wisławy Szymborskiej w Domu Pracy Twórczej. Fundacja Domu Literatury i Domów Pracy Twórczej.

Fundacja - Pomagamy podróżując Podróżujemy, piszemy, pomagamy !

Podróżujemy, piszemy, pomagamy! Zabytki w okolicach Białogóry. Nie można także zapomnieć o wizycie w Trzęs.

Fundacja dla Wolności. Sport. Integracja. Edukacja międzykulturowa.

Masha i Ahmed w naszej klasie. Szukamy rozwiązań, które przygotowują osoby wkraczające w dorosłość do rozumienia odmienności. Pokazujemy im korzyści płynące z postawy nastawionej na współpracę, uczymy ich odpowiedzialności za przyszłość. Inspirujemy do krytycznego myślenia i sami uczymy się od nich kreatywności. Włączamy Polaków we wspólne działania na rzecz migr.

Fundacja Donum Spes

Ta treść nie jest jeszcze dostępna przez szyfrowane połączenia. Sobota, 18 lutego 2017. Piątek, 6 marca 2015.

Fundacja Droga

Kościerzyny, na terenie Akademii Przygoda , podopieczni fundacji uczestniczyli w biwaku . Dzięki wsparciu finansowemu Miasta Gdańsk, sponsorów prywatnych i firm. Możliwe było zorganizowanie wypoczynku dla 60 podopiecznych fundacji. Dziękujemy za okazane serce i wielkie zaangażowanie! Przedstawiamy obraz namalowany przez Pana Stanisława.